Začínající počítačový uživatel

Články pro začínající počítačové uživatele

Začínající počítačový uživatel

Reklama

Začínající počítačový uživatel – koho si pod tím vlastně představit?

Odpověď by mohla vypadat následovně:

Člověk, který používá počítač pro svoji zábavu a komunikaci s rodinou a přáteli. Umí si vyhledat na internetu důležité informace (např. odjezdy vlaků a autobusů, ordinační hodiny svého lékaře nebo otevírací doby ochodů a úřadů). Zvládá nakupování přes internet nebo nastavení elektronické pošty.

Mohlo by vás zajímat Článek: Počítačový uživatel

Takže, jak zní definice začínajícího počítačového uživatele?

Začínající počítačový uživatel je člověk, který má již určité základní počítačové zkušenosti a dovednosti a přestává se počítače bát.

Ve výše uvedené definici jsem úmyslně použil slova „přestává se počítače bát“, protože v okamžiku, kdy se přestanete počítače bát a začnete se zajímat o věci, které s počítačem můžete zvládnout, stáváte se počítačovým uživatelem.

Co říci na závěr
Všichni, kdo jste se v předchozích větách tak trochu našli a řekli si, že by to chtělo posunout se někam dále, zkuste využít těchto stránek ke svému zdokonalení a staňte se počítačovými uživateli.

Ppu # 134

Reklama

Radomír Crha

Radomír Crha

Jmenuji se Radomír Crha a patřím již ke "starší generaci". Přes dvacet let pracuji s počítačem a spoustu času jsem strávil tím, že jsem se metodou pokus omyl naučil počítač ovládat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *